העצמה אישית

לכל אחד מאיתנו יש קול פנימי שככל שאנו נשמעים לו כך אנחנו מאושרים יותר, אותו קול שאומר לנו השכם וערב שאני לא עושה מספיק, שאני לא במקום הנכון, בזוגיות הנכונה, בקריירה או בכל תחום אחר בחיים. לעיתים אנו מעדיפים להתעלם מהלחישה הפנימית ונתקעים במקום שלא טוב לנו רק מתוך פחד, מתוך חוסר ביטחון, חוסר אמונה וכדומה.

כדי לצאת מהתרדמה הזאת, ראשית צריך לחלום כי אם יש לנו חלום, זה 80 אחוז מהיכולת להגשמה. לצערי אני נתקלת באנשים ששכחו לחלום, שלא מעיזים מתוך חוסר אמונה, שלא יכול להיות שדברים ישתנו. עצוב לי כשאני נתקלת באנשים אלה אך האתגר הוא מאוד גדול ללמד אנשים לחלום להציב מטרה,להתמקד בה, וכן, חלומות מתגשמים.

אז מה קורה כשיש פער בין הרצוי למצוי? רכשנו בית חדש אבל חבל שהוא לא גדול יותר, יש לי רכב חבל שהוא לא חדיש יותר עשיתי שופינג אבל היו שם עוד זוג נעליים שנורא רציתי ולא קניתי. התחושה היא שזה אף פעם לא מספיק,לא שלם לא גורם לי להיות מאושרת, בכל רגע נתון אנחנו בוחרים וכאשר בחרנו במשהו אחד ויתרנו על משהו אחר והמשימה הגדולה של חיינו היא להיות מרוצה ממה שבחרתי, להתמקד בטוב שבבחירה, להעצים אותה ורק אז אפשר ליהנות מהבחירה ולהרגיש שלמים ומאושרים.

חשוב להבין שמותר לטעות מטעויות לומדים וטעות לא לעולם חוזרת, תחיו את כאן ועכשיו מבלי להיות חרדים לעתיד ומבלי לעסוק בטעויות העבר,שחררו את האשמה והשיפוט תוך כדי התפתחות ולימוד לבחור טוב יותר. אז לכל מי שרוצה ללמוד להקשיב לקול ללחישה הפנימית שלנו שמכוונת אותנו הכי מדויק שיש.

 

פרטי תקשורת

נייד: 050-6674656

דוא”ל:

צרו איתנו קשר