השפעת נוירופידבק על חולים אפילפטיים

מתוך מחלות רבות שאנו עלולים לסבול מהן במהלך החיים מחלת האפילפסיה בהחלט עלולה לסכן אותנו. מדובר על מחלה נוירולוגית ארוחת טווח שמאופיינת בפרכוסים אפילפטיים, דבר שעלול אפילו להביא למות האדם שחווה התקף. מכאן ברור מדוע הרצון להצליח לטפל במחלה ולהתמודד איתה בצורה יעילה גדול כל כך, ולכן טבעי היה לנסות להשתמש בשיטת נוירופידבק ולבדוק האם היא יעילה. התוצאות מדהימות והתשובה חד משמעית: חולי אפילפסיה שעברו טיפול נוירופידבק לומדים כדי לשלוט על גלי המוח שלהם ובכך מצליחים לא פעם למנוע התקפים או לפחות להפוך אותם להרבה פחות מסוכנים.

מה במיוחד בשיטת נוירופידבק?

ראשית, כדאי לדעת שהטיפול בשיטה הזאת אפשרי בכל גיל ובכל שלב בחיים, ושנית, חשוב לדעת שהטיפול יעיל ביותר. הוא יעיל לא רק כנגד מחלת האפילפסיה אלא גם במקרים של בעיות קשב וריכוז, לקויות למידה וכדומה. בפועל השיטה מבוססת על אימון גלי המוח והיא יכולה לשפר באופן מפליא את התפקודים הקוגניטיביים וההתנהגותיים של האדם. השיטה הזאת מוכיחה את עצמה בכל פעם מחדש ואחוזי ההצלחה שלה הם בערך של 85%, אחוז גבוה ביותר לכל הדעות.

איפה אפשר לעבור טיפול כזה?

במידה וגם אתם סובלים מהתקפי אפילפסיה ואתם מעוניינים למצוא את הדרך הטובה ביותר להתמודד עם המצב, אצלנו במרכז קשב בטיפול תוכלו לעבור טיפול בשיטת נוירופידבק. אתם תראו שמהר מאוד התחושה שלכם תשתפר ותהייה לכם אפשרות גדולה יותר לשלוט על כל מה שקורה לגוף שלכם, דבר שיוכל לסייע גם מול האפילפסיה.

פרטי תקשורת

נייד: 050-6674656

דוא”ל:

צרו איתנו קשר