מהם ההבדלים בין אבחון QEEG לאבחון EEG?

כדי לעבור טיפול נוירופידבק הדבר הראשון שצריך לעשות הוא אבחון, ואצלנו במכון קשב בטיפול תוכלו לעשות זאת. מדובר על אבחון שנקרא QEEG וזה אחד מהאבחונים המועלים ביותר להפרעות של קשב וריכוז. לכן, אם אחד מהילדים שלכם סובל מהפרעה כזאת או שאתם חושדים שהוא סובל ממנה, כדאי יהיה לפנות אלינו כדי שהילד יוכל לעבור את האבחון. הדבר הראשון שצריך לדעת זה שלא מדובר על אבחון מורכב שכן הכול נעשה באווירה נעימה: הילד יושב מול מסך מחשב כאשר סוג של כובע עם אלקטרודות על ראשו. במהלך האבחון בודקים את הפעילות החשמלית שמתרחקת בקרקפת וזה מהווה שיקוף לפעילות בקליפת המוח.

אבחון EEG

לעומת זאת, אבחון EEG זהו מבדק שניתן לעשות לאנשים גם בזמן שינה כדי לבדוק את הפעילות המוחית שלהם ולא רק בזמן ערנות. בבדיקה כזאת אפשר לגלות לא רק בעיות של קשב וריכוז אלא גם בעיות אחרות כמו מגרנות וכדומה, כך שברור מדוע עוד ועוד אנשים מתעניינים באפשרות לעשות אבחונים מסוג כזה.

ההחלטה איך לטפל

אחרי שהילד שלכם יעשה אצלנו במרכז קשב בטיפול אבחון ובדיקה ניתן יהיה להחליט על שיטת הפעולה שתסייע לו בצורה הטובה ביותר. יש מי שאצלו הטיפול יוכל להיות בעזרת נוירופידבק ויש מי שאצלו זה יהיה רק חלק ממערך שלם של טיפולים. המרכז שלנו הוא אחד משני המקומות היחידים בישראל שבהם ניתן לבצע אבחונים כאלה ואתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת כדי לקבוע תור ולבצע את האבחון.

פרטי תקשורת

נייד: 050-6674656

דוא”ל:

צרו איתנו קשר