אנטי אייג'ינג

חולמים להיראות צעירים יותר בעשר שנים כי בעבר אהבתם את עצמכם יותר? אם כך, הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת זה שזה אכן אפשרי. אומנם זה נכון שלא תחזרו לעולם להיראות כפי שנראיתם בגיל 15, אך עם מספר שלבים שונים שתעקבו אחריהם אתם תראו שההופעה החיצונית שלכם, והרגשתכם הפנימית, ישתנו מאוד. הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לבחור את הקרמים הנכונים לשימוש, כי למעשה קרמים איכותיים יכולים להחזיר לכל אחד מאיתנו את הברק שחסר לעור שלו. עם זאת, כדאי לדעת שלא בכך די, כי התהליך שיגרום לכם להיראות צעירים יותר כולל גם את ההתייחסות לשינוי התודעתי.

הלבוש וההופעה החיצונית

אנטי אייג'ינג זה לא רק קרמים לפנים וזה לא רק טיפולים שונים שכל אחד מאיתנו בוחר לעשות, אלא זה גם השקעה מקסימאלית בהופעה החיצונית. ההופעה החיצונית כוללת את בחירת סגנון הבגדים שלכם ואת ההתאמה שלהם לגוף שלכם, כך שאין ספק שצריך להשקיע בנושא הזה לא מעט. בסופו של דבר, מה שיגרום לכם להיראות ולהרגיש צעירים יותר זה השילוב של כל הדברים ביחד ולכן צריך לעבוד במקביל על גורמים שונים.

השינוי התודעתי

החלק שרוב האנשים מתקשים בו יותר בתהליך של אנטי אייג'ינג, זה השלב שבו עובדים על השינוי התודעתי. אנחנו רגילים לראות את עצמנו בצורה מסוימת מזה שנים, ולכן זה טבעי שלעשות שינוי באופן שבו אנחנו תופסים את עצמנו זה לא עניין של מה בכך. עם זאת, כדאי שתדעו שזה אפשרי וחבל לוותר על כך.

פרטי תקשורת

נייד: 050-6674656

דוא”ל:

צרו איתנו קשר